Hale namiotowe Poznań oraz Wielkopolska

Chcesz zmienić lokalizację? Chcesz zwiększyć przestrzeń magazynową?

Sprzedajemy oraz montujemy hale namiotowe. Specjalizujemy się w halach z podwójnym sufitem – podwieszaną membraną para przepuszczalną w celu uniknięcia skraplania sź wody z sufitu na magazynowany towar.

Hale z konstrukcjami aluminiowymi, sciany z plandek bądź okuwane blachami falistymi, dachy plandeki z kedrami mocowanymi w konstrukcji. Podsufitki – membrany para przepuszczalne.

Realizujemy zamówienia na hale namiotowe kompleksowo

Potrzebujesz hali, ale nie do końca wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami a nasz zespół znajdzie dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Zamówienia relizujemy kompleksowo od zamówienia poprzez formalności aż do odbioru gotowej hali. Znajdzie u nas zarówno rozwiązania tymczasowej jak i stałe. Niewielkim kosztem rozbudujesz przestrzeń Twojej firmy lub zyskasz miejsce magazynowe.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie informacji, której poszukujesz wyślij do nas zapytanie cenowe. Nasz zespół znajdzie i zaproponuje dla Ciebie rozwiązanie.

Nie chcesz czekać?

9 + 7 =

To zajmie tylko chwilkę

Hala namiotowa – kompleksowe wykonanie

Jesteśmy pewni, że nie każdy wie, co jest najlepsze do jego zastosowań – z tego powodu wykonujemy kompleksowo hale namiotowe. Cennik w takim przypadku nie zmienia się w ogóle – naszym celem jest przede wszystkim jak najlepsze doradztwo – z tego powodu za konsultacje nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat. Takie podejście zdecydowanie podoba się wszystkim naszym klientom – jesteśmy tego pewni, gdyż otrzymujemy wiele pozytywnych opinii i referencji.

Hala namiotowa – cena indywidualna

Jako wykonawca hal namiotowych podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Z tego powodu nie możemy podać cennika na naszej stronie internetowej – wszystkie hale namiotowe, które wykonujemy są wyceniane indywidualnie przez naszych specjalistów. Jeżeli chcą Państwo poznać wycenę, zapraszamy do kontaktu – z pewnością odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy wycenę na podstawie wymagań i potrzeb, a także metrażu. Wielu naszych klientów ma specjalne wymagania, jakie powinny spełniać hale namiotowe. Cena w takich przypadkach wzrasta, gdyż staramy się wszystkie wymagania spełnić jak najlepiej i najrzetelniej, jak tylko można.

Dobrym, zarazem tanim sposobem na rozszerzenie swojej powierzchni magazynowej jest skorzystanie z magazynu, który zostanie zbudowany szybko i przede wszystkim tanio. Do niektórych zastosowań rzeczywiście nie opłaca się korzystać z innych rozwiązań niż właśnie hale namiotowe.