Przemieszczanie Maszyn

Nie ma znaczenia, czy chcesz przenieść tylko jedną maszynę, linię produkcyjną czy całą firmę. Zajmujemy się relokacją kompleksowo, co oznacza że nasi specjaliści zadbają zarówno o zaplecze sprzętowe jak i logistyczne przeniesienia.

Kompleksowe przenoszenie maszyn.

W szerokim tego słowa znaczeniu zajmujemy się relokacją maszyn, czyli wszystkim związanym z przenosinami dużych maszyn przemysłowych, których nie sposób ruszyć z miejsca samemu.

Przede wszystkim firma Investmen posiada doświadczenie, które pozwala na szybkie i sprawne przeniesienie Państwa maszyn, a nawet całej firmy. Wyróżnia nas to, że posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe i nie podnajmujemy maszyn do wykonania Państwa zlecenia, dlatego jesteśmy też dostępni.

W sprawach tak ważnych jak biznes proponujemy udać się do specjalistów.

Z

Jesteśmy doświadczeni

Przenieśliśmy już ok. 120 maszyn i urządzeń o wadze od 1 do 50 ton.
Przenosimy kompletne linie produkcyjne z demontażem o raz montażem w nowej lokalizacji. Rozbieraliśmy kompletne linie produkcyjne w Hiszpanii, Belgi, Holandii przenosząc je do Polski.

Zapewniamy pełną obsługę. Zamawiamy dźwigi, samochody i gwarantujemy kompleksową obsługę.

Z

Posiadamy zaplecze sprzętowe

Mamy do dyspozycji zestawy rokowe o nośności do 60 ton, własne wózki widłowe o udźwigu od 1,2 do 16 ton. Zapewniamy odpowiedni transport maszyn. Współpracujemy z wieloma firmami świadczącymi usługi dźwigowe. A także z automatykami i elektrykami którzy wykonują rozruch linii po przenosinach.

Z

Jesteśmy elastyczni

Otrzymałeś ofertę od innej firmy ? Skontaktuj się z nami. Ze względu na posiadanie własnego sprzętu i bogatą wiedzę, jesteśmy konkurencyjni na rynku.

Z

Czuwamy nad bezpieczeństwem

Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z przepisami BHP, posiadamy odpowiednie ubezpieczenia.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie informacji, której poszukujesz wyślij do nas zapytanie cenowe. Nasz zespół znajdzie i zaproponuje dla Ciebie rozwiązanie.

Nie chcesz czekać?

11 + 6 =

To zajmie tylko chwilkę

Przemieszczenia maszyn – szybko i bez opóźnień.

Zdajemy sobie sprawę, że przemieszczenia maszyn to trudna branża. Z tego powodu do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam na odpowiednie oszacowanie czasu, jaki będzie nam potrzebny na przemieszczenie. W niektórych przypadkach udaje nam się wykonać zlecenie szybciej, niż było to planowane, jednak często plan przemieszczenia jest jak najbardziej trafny. Bez względu na wszystko, zawsze udaje nam się zrobić to w terminie.

 

Przeprowadzki maszyn – czy różnią się od zwykłych?

Odpowiedź na pytanie zawarte w nagłówku jest bardzo prosta – oczywiście, że tak. Pierwszą i najważniejszą różnicą są gabaryty, które w przypadku niektórych branż są naprawdę ogromne. Często trafiają nam się zlecenia polegające na przenoszeniu całych zakładów produkcyjnych – całościowa masa kilku takich maszyn liczona jest w setkach ton. Dlatego przeprowadzki realizowane dla klientów biznesowych są o wiele trudniejsze od tych dla klientów prywatnych.

Przemieszczanie maszyn – najtrudniejsza branża?

Przemieszczanie maszyn z miejsca na miejsce może się wydawać bardzo łatwe, jednak w większości przypadków tak nie jest. Jak już wspominaliśmy, filarem naszej działalności jest właśnie przemieszczanie maszyn, dlatego mieliśmy już do czynienia z wieloma przypadkami – niektóre z nich były niezwykle trudne – szczególnie wymagającym wyzwaniem jest przeniesienie całej linii produkcyjnej – nie oznacza to jednak, że nie potrafimy tego zrobić. Każde zlecenie jest dla nas możliwe do wykonania.