Przemieszczanie Maszyn

Nie ma znaczenia, czy chcesz przenieść tylko jedną maszynę, linię produkcyjną czy całą firmę. Zajmujemy się relokacją kompleksowo, co oznacza że nasi specjaliści zadbają zarówno o zaplecze sprzętowe jak i logistyczne przeniesienia.

Kompleksowe przenoszenie maszyn.

W szerokim tego słowa znaczeniu zajmujemy się relokacją maszyn, czyli wszystkim związanym z przenosinami dużych maszyn przemysłowych, których nie sposób ruszyć z miejsca samemu.

Przede wszystkim firma Investmen posiada doświadczenie, które pozwala na szybkie i sprawne przeniesienie Państwa maszyn, a nawet całej firmy. Wyróżnia nas to, że posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe i nie podnajmujemy maszyn do wykonania Państwa zlecenia, dlatego jesteśmy też dostępni.

W sprawach tak ważnych jak biznes proponujemy udać się do specjalistów.

Z

Jesteśmy doświadczeni

Przenieśliśmy już ok. 120 maszyn i urządzeń o wadze od 1 do 50 ton.
Przenosimy kompletne linie produkcyjne z demontażem o raz montażem w nowej lokalizacji. Rozbieraliśmy kompletne linie produkcyjne w Hiszpanii, Belgi, Holandii przenosząc je do Polski.

Zapewniamy pełną obsługę. Zamawiamy dźwigi, samochody i gwarantujemy kompleksową obsługę.

Z

Posiadamy zaplecze sprzętowe

Mamy do dyspozycji zestawy rokowe o nośności do 60 ton, własne wózki widłowe o udźwigu od 1,2 do 16 ton. Zapewniamy odpowiedni transport maszyn. Współpracujemy z wieloma firmami świadczącymi usługi dźwigowe. A także z automatykami i elektrykami którzy wykonują rozruch linii po przenosinach.

Z

Jesteśmy elastyczni

Otrzymałeś ofertę od innej firmy ? Skontaktuj się z nami. Ze względu na posiadanie własnego sprzętu i bogatą wiedzę, jesteśmy konkurencyjni na rynku.

Z

Czuwamy nad bezpieczeństwem

Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z przepisami BHP, posiadamy odpowiednie ubezpieczenia.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie informacji, której poszukujesz wyślij do nas zapytanie cenowe. Nasz zespół znajdzie i zaproponuje dla Ciebie rozwiązanie.

Nie chcesz czekać?

15 + 12 =

To zajmie tylko chwilkę

Firma Investmen oferuje kompleksowe przenoszenie maszyn, całych firm i linii produkcyjnych. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie i zajmują się kwestiami logistycznymi, jak i zapewnieniem sprzętu potrzebnego do przeniesienia.

Przemieszczenia maszyn – szybko i bez opóźnień.

Zdajemy sobie sprawę, że przemieszczenia maszyn to trudna branża. Z tego powodu do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam na odpowiednie oszacowanie czasu, jaki będzie nam potrzebny na przemieszczenie. W niektórych przypadkach udaje nam się wykonać zlecenie szybciej, niż było to planowane, jednak często plan przemieszczenia jest jak najbardziej trafny. Bez względu na wszystko, zawsze udaje nam się zrobić to w terminie.

Przenoszenie maszyn

Relokacja maszyn obejmuje ich przeniesienie w inne miejsce. Duże maszyny przemysłowe wymagają użycia odpowiedniego sprzętu do przemieszczenia oraz rzetelnej obsługi. Z naszą pomocą to zadanie zostanie wykonane sprawnie i bez żadnych komplikacji.
Korzystamy z najlepszego sprzętu, cechujemy się dostępnością na każdym etapie wykonania usługi i kompleksową obsługą.

Przeprowadzki maszyn – czy różnią się od zwykłych?

Odpowiedź na pytanie zawarte w nagłówku jest bardzo prosta – oczywiście, że tak. Pierwszą i najważniejszą różnicą są gabaryty, które w przypadku niektórych branż są naprawdę ogromne. Często trafiają nam się zlecenia polegające na przenoszeniu całych zakładów produkcyjnych – całościowa masa kilku takich maszyn liczona jest w setkach ton. Dlatego przeprowadzki realizowane dla klientów biznesowych są o wiele trudniejsze od tych dla klientów prywatnych.

Przemieszczanie maszyn

Przenoszenie maszyn jest często skomplikowanym zadaniem, dlatego oferujemy Państwu skorzystanie z naszych usług. Dzięki temu maszyny zostaną przeniesione sprawnie i bez opóźnień wpływających na proces produkcyjny. Każdego klienta traktujemy priorytetowo i dbamy o jego zadowolenie. Poznając jego oczekiwania możemy dokładnie oszacować czas, jakiego będziemy potrzebować do przenosin. Niejednokrotnie udaje nam się nieco szybciej wykonać zlecenie, co jest korzystne dla klienta. Zazwyczaj bezbłędnie szacujemy plany przemieszczeń i maksymalny czas, jakiego będziemy potrzebować. Wszystko to sprawia, że maszyny przenosimy szybko i terminowo.

Przeprowadzki maszyn

Przeprowadzki maszyn bardzo często wiążą się z wielkimi gabarytami, których samemu nie będziemy w stanie przenieść. Nasza oferta obejmuje nie tylko przeprowadzki maszyn, ale także całych firm, gdzie ilość sprzętu jest ogromna. Realizujemy przeprowadzki na zlecenie zarówno klienta indywidualnego, jak i biznesowego. W tym drugim przypadku przenosiny są znacznie trudniejsze, jednak dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a nasi pracownicy dbają o staranność i sprawność działań. Przemieszczanie maszyn z naszą pomocą przebiegnie terminowo i zgodnie z oczekiwaniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś i dopasowania jej do swoich potrzeb.

Przemieszczanie maszyn – najtrudniejsza branża?

Przemieszczanie maszyn z miejsca na miejsce może się wydawać bardzo łatwe, jednak w większości przypadków tak nie jest. Jak już wspominaliśmy, filarem naszej działalności jest właśnie przemieszczanie maszyn, dlatego mieliśmy już do czynienia z wieloma przypadkami – niektóre z nich były niezwykle trudne – szczególnie wymagającym wyzwaniem jest przeniesienie całej linii produkcyjnej – nie oznacza to jednak, że nie potrafimy tego zrobić. Każde zlecenie jest dla nas możliwe do wykonania.