Namioty magazynowe

Chcesz zmienić lokalizację? Chcesz zwiększyć przestrzeń magazynową?

Zajmujemy się sprzedażą i montażem namiotów magazynowych, Szczególnie polecamy namioty z podwójnym dachem – zapobiega to skraplaniu się wody na magazynowany towar. 

Hale posiadają konstrukcję aluminiową, a ściany wykonane są z plandek lub okuwane są blachami falistymi.

Realizujemy zamówienia na namioty przemysłowe kompleksowo

Potrzebujesz namiotu, ale nie do końca wiesz, jakie materiały powinieneś wykorzystać? Żaden problem! Po prostu skontaktuj się z naszymi specjalistami w celu konsultacji – oni pomogą, odpowiedzą na wszelkie pytania, a także rozwieją wszelkie wątpliwości.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie informacji, której poszukujesz wyślij do nas zapytanie cenowe. Nasz zespół znajdzie i zaproponuje dla Ciebie rozwiązanie.

Nie chcesz czekać?

12 + 9 =

To zajmie tylko chwilkę

Namiot magazynowy – najtańszy sposób na powiększenie hali magazynowej?

Zajmujemy się projektowaniem i budowaniem namiotów magazynowych już od wielu lat, dlatego wiemy jak się one sprawują i na co należy zwrócić uwagę przy budowie. Jesteśmy profesjonalistami, jeżeli chodzi o namioty magazynowe, dlatego możesz nam w pełni zaufać, gdy zależy ci na szybkiej i bezproblemowej realizacji.

Namioty halowe – czy są tym samym, co namiot przemysłowy?

Namioty do zastosowań przemysłowych są zazwyczaj tym samym, niezależnie od zastosowania – nie ważne czy dany namiot wykorzystasz do magazynowania, czy jako tymczasową halę produkcyjną. Bez względu na to, jakie będzie zastosowanie namiotu, sprawdzi się on idealnie jako tymczasowe miejsce, które pozwoli na rozwój firmy. W niektórych przypadkach, takie miejsce nawet nie musi być tymczasowe – nasze namioty świetnie radzą sobie zimą i w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.