Wyburzenia i rozbiórki

Chcesz zmienić lokalizację? Chcesz przygotować teren pod nową inwestycję?

Firma Investmen oferuje wyburzenia i rozbiórki. Bez zbędnych formalności, bo te załatwiamy za klienta. Oferujemy kompleksową obsługę zlecenia, aby Państwo mogli zająć się rozwijaniem swojego biznesu.

Na rynku szerego firm proponuje podobne usługi, to co nas wyróżnia to przede wszystkim park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie. Posiadamy zaplecze w postaci koparek gąsienicowych o masie 25 ton jak i łądowarek, koparko-ładowarek, samochodów z naczepami samowyładowczymi, samochodów wywrotek z HDS jak i wiele innych.Posiadamy odpowienie narzędzia oraz kwalifikacje, a to podparte jest naszym wieloletnim doświadczeniem.

Wybierz z głową firmę rozbiórkową godną zaufania.

Rozbieraliśmy budynki o powierzchni od 100 do 2500m2. Biurowce 2 piętrowe jak i place parkingowe.

Investmen to firma rozbiórkowa godna zaufania.

Rozbieraliśmy budynki o powierzchni od 100 do 2500 m2. Biurowce 3 piętrowe jak i place parkingowe.

Posiadmy zaplecze w postaci koparek gąsienicowych o masie 25 ton jak i ładowarek, koparko – ładowarek, samochodów z naczepami samowyładowczymi, samochodów wywrotek z HDS jak i wiele innych.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie informacji, której poszukujesz wyślij do nas zapytanie cenowe. Nasz zespół znajdzie i zaproponuje dla Ciebie rozwiązanie.

Nie chcesz czekać?

11 + 14 =

To zajmie tylko chwilkę

Wyburzenia i rozbiórki – duże wyzwanie dla naszych techników.

Aby zacząć z nami współpracę w zakresie rozbiórek albo wyburzeń nie musisz wiedzieć dużo na ten temat, gdyż zajmujemy się tym tematem kompleksowo. Nasza firma zajmuje się przede wszystkim relokacją maszyn, jednak najczęstsze zlecenia, jakie wykonujemy są związane właśnie z rozbiórkami, które są zdecydowanie jednymi z najtrudniejszych wyzwań w naszej pracy. Ważnym elementem, na jaki musimy zwracać uwagę jest oczywiście ostrożność, którą musimy zachowywać na każdym kroku rozbiórki. W końcu chcemy, aby zlecenie zostało wykonane nie tylko szybko, ale też bezpiecznie i bez strat.

Wyburzenia i rozbiórki – jakie dokumenty są potrzebne?

Z dokumentami sprawa nie jest taka prosta, gdyż każdy przypadek jest inny – sprawia to, że do każdego zlecenia musimy podchodzić indywidualnie – jest to bardzo ważne, gdyż każda rozbiórka budynku gospodarczego i nie tylko musi zostać zgłoszona. Nie ma jednak problemu – zawsze załatwiamy całą “papierologię” za naszych klientów, gdyż skupiamy się przede wszystkim na kompleksowości naszych usług.

Ile kosztuje rozbiórka domu?

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, do każdej sprawy związanej z rozbiórką podchodzimy indywidualnie, dlatego na stronie internetowej nie możemy udostępnić jednolitego cennika, z którego można skorzystać w celu oszacowania ceny rozbiórki. Z tego powodu zalecamy kontakt telefoniczny lub poprzez formularz dostępny na dole strony. Dzięki temu będziemy mogli dokonać indywidualnej wyceny.