Wynajem wózków widłowych

Posiadamy kilkadziesiąt wózków widłowych przeznaczonych do wynajmu krótko lub długoterminowego oraz sprzedaży.

Wynajem wózków widłowych w Poznaniu oraz Wielkopolsce.

Oferujemy wózki widłowe, wózki paletowe, wysięgnik koszowy.

Wózki przenzaczone są do wynajmu krótko lub długoterminowego. Z operatorem lub bez. Dostarczane naszym transportem.

Zamówiony wózek widłowy mogą Państwo odebrać osobiście albo zlecić nam jego dostarczenie.

Jesteśmy elastyczni i na co dzień spotykamy się z potrzebą szybkiego reagowania, dlatego oferujemy również transport we wskazane miejsce.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie informacji, której poszukujesz wyślij do nas zapytanie cenowe. Nasz zespół znajdzie i zaproponuje dla Ciebie rozwiązanie.

Nie chcesz czekać?

1 + 5 =

To zajmie tylko chwilkę

Jesteśmy firmą, która zajmuje się przede wszystkim relokacją i przenoszeniem maszyn, co daje nam zaplecze do usługi, z jakiej korzysta wiele firm. Jest to mianowicie wynajem wózków widłowych – w wielu przypadkach bardzo przydatna usługa. Wszystkie wózki znajdujące się w naszej ofercie dostępne są do wynajmu długo- lub krótkoterminowego. Najbardziej zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego jesteśmy niezwykle elastyczni – jeżeli potrzeba Państwu wózka na dłuższy lub wyjątkowo krótki okres – nie ma żadnego problemu. Z pewnością zobaczymy co da się zrobić.

Wózki widłowe – wynajem w przystępnej cenie

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest to, aby wypożyczenie wózka widłowego było jak najtańsze – z tego powodu próbujemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby tę cenę zmniejszyć. Nie przekłada się to oczywiście na jakość usługi, czy samych wózków – co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. W niektórych przypadkach, wynajem widlaka u nas może być tańszy niż zakup nowej maszyny – nawet długoterminowo. Dobrym przykładem mogą być magazyny, które w sezonie mają o wiele większy ruch – w takim przypadku wynajem o wiele bardziej się opłaca.

Czy istnieje idealna wypożyczalnia wózków widłowych?

Odpowiedź na to pytanie może być trudna, ponieważ trudno jest określić, czy dana wypożyczalnia jest dobra, czy nie – wpływa na to bardzo dużo czynników. Mimo tego, jesteśmy pewni, że zbliżamy się do tego ideału. Jednym z czynników jest oczywiście cena, która w przypadku wynajmu w naszej firmie jest dość niska – jesteśmy pewni, że każdy, kto skorzysta z naszych usług, będzie zadowolony nie tylko z ceny, ale również z jakości obsługi oraz samych wózków.

Wynajem wózka widłowego z operatorem – czy jest możliwa?

Naszym głównym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego dostosowujemy się do ich wymagań i próśb. Z tego powodu niedawno do naszej oferty wprowadziliśmy możliwość wynajmu wózka widłowego wraz z operatorem – jest to jeszcze większa oszczędność – zarówno czasu, jak i pieniędzy.